Що робити, якщо при в’їзді до Польщі мені не поставили жодної печатки?

Особи, які не мають печатки чи документів, повинні звернутися до найближчого відділення Прикордонної служби, щоб отримати довідку про перетин кордону, це стосується і дітей. Громадяни інших країн, ніж Україна, повинні звертатися до своїх представництв, також за кордоном. Посольства налагоджують організацію, хоча деякі досить повільно. Якщо ви є особою, на яку поширюється дія Закону про допомогу громадянам України (див. тут https://ukraina.interwencjaprawna.pl/%d0%b7%d0%b0%d0%ba%d0%be%d0%bd-%d0%bf%d1%80%d0%be-%d0%b4%d0%be%d0%bf%d0%be%d0%bc%d0%be%d0%b3%d1%83-%d0%b3%d1%80%d0%be%d0%bc%d0%b0%d0%b4%d1%8f%d0%bd%d0%b0%d0%bc-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd/), а Ваш в’їзд на територію Польщі не був зареєстрований під час прикордонного контролю, то Ви можете зареєструвати його, подавши заявку на номер PESEL. Ви маєте на це 90 днів з дати в’їзду на територію Польщі.

Правова основа (26 квітня 2022 р.): Закон від 12 березня 2022 р. про допомогу громадянам України у зв’язку зі збройним конфліктом на території цієї країни (ст. 3 і 4).